قانون جدید هر گونه همکاری با صیونیست ها، از جمله استفاده از «سخت افزار و نرم افزار» را محاربه با خدا اعلام کرد. یعنی، نه کامپیوتر، نه اینترنت، نه گوشی هوشمند؛ خدمات درمانی از دست رفت؛ خامنه ای بی ام وی نخواهد داشت.

پیشاپیش هیجان اورجی سالانهٔ اسرائیل-زنی روز قدس که این جمعه برگزار می شود، مجلس ایران به اتفاق آرا قانون «منع هرگونه همکاری» با اسرائیل را تصویب کرد که بویژه استفاده از سخت افزار و نرم افزارهای کامپیوتری ساخت اسرائیل را، مصداق محاربه با خدا دانسته است.

در سالهایی که وضعیت عادی بود، روز قدس در سراسر جمهوری اسلامی، رژه و سخنرانی هایی که رژیم هماهنگ کرده بود، اجرا می شد، پرچم اسرائیل و آمریکا لگدمال میشد و به آتش کشیده می شد، و نمایش هایی دیگری از نفرت به تماشا گذاشته می شد که با آنچه رژیم معمولا از خود در مقابل جامعه بین المللی به عنوان حلقه صمیمی و صلح دوست رهبری که علاقه ای به دستیابی به تسلیحات هسته ندارد، عرضه می کند، در تضاد است.

امسال اما، سرآسیمه از ضربهٔ‌ وحشیانه کوئید ۱۹، (علی خامنه ای «ولی فقیه» مدعی شد پاندمی بخشاً «برای آسیب به ایران» از سوی ایالات متحده، که به اندازه اسرائیل منفور است، ساخته شده،) رژیم بناچار ابعاد نمایش عظیم عمومی دشمنی خود با اسرائیل را تقلیل داد.

و چنین است که این هفته خامنه ای به فراخوان آنلاین «راه حل نهایی» در مقابله با مشکل اسرائیل، و برای تسریع آن، به مسلح نمودن کرانه باختری، «درست مانند غزه»، قناعت کرد. و با تاکید بر دورویی شدید خود در ابراز نگرانی های بشردوستانه رژیم او در رابطه با فلسطینیان، خامنه ای امارات متحد عربی را به جرم انتقال ۱۶ تُن کمک های بشردوستانه برای فلسطینیان از طریق فرودگاه بن گوریون، با عبارات «بزرگترین خیانت… در[تاریخ جهان عرب] محکوم کرد.

همچنین، پارلمان وی اقدام به جرم انگاری فناوری اسرائیل کرده است.

بنا به گزارشی در وبسایت خبرگزاری نیمه رسمی فارس، طبق این قانون که روز دوشنبه تصویب شد، از این به بعد هرگونه همکاری با «رژیم صیونیستی» «مصداق محاربه با خدا و فساد فی الارض» تلّقی خواهد شد. به گزارش خبرگزاری فارس، «تمام نهادهای ایرانی مکلّف اند از توانایی های منطقه ای بین المللی برای مقابله با اقدامات رژیم صیونیستی استفاده کنند، و بویژه «فعالیت سکوهای نرم افزار اسرائیلی در ایران، و استفاده از محصولات سخت افزار و نرم افزار اسرائیلی ممنوع است».

متن کامل را در لینک زیر مطالعه کنید
https://www.timesofisrael.com/iran-has-banned-use-of-all-israel-tech-as-crime-against-god-good-luck-with-that/