اوباش تویی!! لات و اراذل تویی!! آزاده و پیشگام من ام!!

تیتر از همان آغازش پیداست قصدم به کیست و وسط ملاج پوک و توخالی چه کسی را هدف قرار داده ام.

روز جمعه 24 آبان ماه خامنه ای در جلسه ای با حضور جمعی از فعله اش و سفیران حکومت های اسلامی در رفع و رجوع پاتک پرانی های گذشته اش در «لزوم محو اسرائیل» چنین سرا داد که محو اسرائیل به معنای محو مردم یهودی نیست!!!! و با مردم یهود «هیچ کاری نداریم.»

او در ادامه همچنین افاضه فرمود جمعی از یهودیان در ایران در کمال امنیت زندگی می کنند و منظور از محو اسرائیل این است که مردم بتوانند خودشان!! دولت خود را انتخاب و بیگانه ها!!!! و اراذل و اوباشی مانند نتانیاهو را بیرون و کشورشان را اداره کنند.

افاضه چنین پرت و پلایی از سوی رهبری نامنتخب و منفور که ولایتش را به ضرب زور و سرکوب به ملت تحمیل کرده حاکی از ضعف و حقارت و درماندگی این دیکتاتور عمامه به سر است که مواضعش سخت ناجور از سوی اسرائیل چه در زمینهای اشغالی سوریه و چه در زمینهای اشغالی عراق و چه در جنوب لبنان با آن گوریلهای دست پرورده اش به نام حزب الله پی در پی مورد حملات هوایی قرار می گیرد و بدنبالش هم سخت تحقیر و بی آبرو می گردد. اسرائیل بدجور دمار از روزگار این عمامه به سر در همین زمینهای اشغالی در آورده و بدجور در انظار جهانی و پیش روی ملت خودش خوار و حقیر و درمانده اش ساخته.

آنچه عیان است چه حاجت به بیان است. اما چون این دیکتاتور مرتجع و وامانده از روند جهان، نیاز به یادآوری های مکرر و دانه به دانه دارد پس ما هم دانه دانه به خاطرش می آوریم و دوباره عرق شرمندگی بر پیشانی اش بر می افشانیم تا که باشد تذکری و عبرتی برای این عمامه سیاه به سر.

یک – ای بیچاره بدبخت!! ملت ات تو را تحریم کرده و حاضر نیست در انتخاباتی که تو نشانه و سمبل نظارتش باشی شرکت کند و به انحا و حرکتهای آشکار و غیر می گوید تو را دیگر نمی توانند تحمل کنند و قصد بر براندازی ات را دارند.

اما برعکس تو حضرت والا از اسرائیلی ها به عنوان بیگانه نام بردی که همین اسرائیلی ها خود شهروند قانونی و محترم و دارای حقوق شهروندی و آزادی فردی در اسرائیل هستند و همینها – که بیگانه نامیدی شان – در انتخابات نخست وزیرشان چه به مرحله دوم و سوم هم برسد بدون چون و چرا به عنوان حرکتی ملی و انجام وظیفه شهروندی در کشوری دموکراتیک در آن شرکت می کنند و رای شان را حتی اگر لازم باشد دوباره و سه باره به صندوق رای می اندازند. چرا که جامعه دموکراتیک شان را سخت گرامی و پاس می دارند و برای نگهداری اش وفادارانه ایستاده اند.

ای بیچاره!! از حسادت باید بمیری وقتی بدانی روز انتخابات حتی اگر چند بار هم تکرار شود فرودگاه اسرائیل مالامال از ورود و بازگشت چند ساعته جمعیت اسرائیلی ساکن در اقصی نقاط دیگر جهان می شود. مرخصی یک روزه می گیرند و با وجود ساعات طولانی پرواز به اسرائیل باز می گردند تا رای خود را به صندوق رای بیاندازند و بلافاصله بدون فوت وقت به فرودگاه باز گشته و با اولین پرواز به کشور محل کار خود باز می گردند. ای نادان!! این را وطن پرستی می نامند است و آنهایی را که بیگانه خواندی از برای پاسداری از کشور و دموکراسی خود سخت وفادارانه ایستاده اند و تو باید در خواب چنین صحنه هایی را آرزو کنی.

دو – ای چرکین دل سیاه عمامه به سر که عاری از اعتبار مشروعیت در نزد ملت خودت هستی!! و با تبار جنایتکارت باعث سرافکندگی و حقارت ملت و کشور خودت گردیده ای! بنیامین نتانیاهو توسط ملتش، اسرائیلی ها در انتخابات آزاد و سالم و مردمی اسرائیل انتخاب شده تا این کشور را هدایت و رهبری کند. چند بار هم انتخاب شده و چشمانت می توانند چهار تا شوند که رای بسیاری هم توسط اعراب اسرائیل بدست آورده و چشمانت هشت تا شوند که تاکنون هم همین نتانیاهو اعتباری بس بین المللی در بین سران جهان دارد که تو نداری و سیاست بین المللی نتانیاهو تا کنون بس هوشمندانه و حساب شده و از برای رفاه و امنیت ملت اسرائیل بوده و هیچکس نمی تواند این رکوردهای موفقیت آمیز این سیاست مدار بزرگ را از او بگیرد.

و تو؟ تو چه در چنته چرک سی ساله حکومت پر از جنایت ات داری؟ چه کسی تو را انتخاب کرده؟ مردم؟ ملت ات؟؟؟

سه – اسرائیلی ها قرار است به کجا بروند؟ اینها در مملکتشان سخت مشغول به کار و سازندگی اند و کشور را به جلو می برند. اینها که فقط بعد از هفتاد سال سرآمد و نماد پیشرفت و پیشگامی در جهان شده اند. اینها که مقام اول کشاورزی، صنعت، تکنولوژی، پزشکی و آموزش و پرورش و مهد اختراعات پی در پی روزانه اند.جهان دائم در پی سرمایه گذاری بر مغز و استعداد اسرائیلی است.

تو کشورت ایران را به کجا رسانده ای؟ با آن اقتصاد ورشکسته کشورت، با آن کشاورزی خشکیده – که افسوس پیش از پیدایش پلشتی هایی مانند تو اسرائیلی ها چقدر زمینهای کشاورزی و باغهای میوه در آن سرزمین را بارور ساخته بودند – با آن بهداشت گندیده و با آن بیمارستانهای عقب مانده و کارکنان پزشکی فاسدی که هر از چند گاهی فیلمهایش به خارج درز می کنند و با آن آموزش و پرورش زوار در رفته که فارغ التحصیل دکترا نگهبان مجتمع مسکونی است، با آن سیستم اداری سخت غوطه ور در منجلاب و فساد، با آن جامعه گرسنه و معتاد و بیکار و یا آن فحشا که به کشورهای همسایه صادر شده و شهرتش هم حتی به اسرائیل رسیده، از آن ملت به خاک سیاه نشسته ای که آریامهر آریامهر می کند – و ذکری از نام تو نیست – و نگاهش بس به عقب و گذشته است و هیچ امیدی به جلو و آینده ندارد. از تو رهبر می پرسم تو چه کرده ای؟؟؟ تو که انتخاب هم نشده ای!!

از این به بعد هوی یا نارهبر خامنه ای!! هر بار که خواستی از اسرائیل و یا اسرائیلی ها و یا رهبرانشان سخن بگویی وبل بل کنی، دهانت را ده بار آب بکش!! که اینها مقام و منزلتی بس والا و قابل ستایش نه فقط در منطقه بلکه در جهان دارند و هرگز سنگ فلسطینی ها را که خونشان را می خواهید تا آخرین قطره برای خالی ساختن عقده های دیرینه تان بریزید به سینه نزن. چون فقط خون اینها را که مجانی است می خواهید بریزید همانطور که در سوریه ریختی. اعراب اسرائیل هم خوب این را می دانند و دشنامهاست که همیشه به سوی ات حواله می کنند.

چهار- ای عمامه به سر که آبروی صنف خود را برده ای!! هربار هم که خواستی از یهودیان ایران که در آرامش و امنیت!! به سر می برند چه چه کنی، زبانت را در حلقومت پس بیانداز و شرم کن. منی که این سطور را می نویسم، من ایرانی تبار که هزاران سال ریشه در خاک ایران زمین داشتم به خاطر آزار و سو قصد به جان خانواده ام از ایران فرار کردیم. من و خانواده ام مانند هزاران کلیمی ایرانی دیگر که ریشه های هزاران ساله در ایران داشتیم به خاطر جنایتهای جنایتکاری مانند تو از ایران گریختیم. چه چه امنیت ما را نکن که سخت در این مورد شرمنده اید و گنهکار و تبهکار. شرم کن.

که هزاران مانند من و خانواده من در همان سرزمین اسرائیل و در میان دیگر اسرائیلی ها آرامش و ترقی و حرمت را در آن سرزمین یافتیم و هر بار هم با شادی و مسرت در جشن انتخابات اسرائیل شرکت کردیم و خواهیم کرد و با دل باز و شاد نخست وزیرمان را انتخاب کردیم و در آینده نیز الباقی.

پس بی تعارف این را بدان:

اوباش تویی!! لات و اراذل تویی!!! آزاده و پیشگام من ام!!

عن الكاتب
شیلا موسایی متولد تهران و ساکن تل آویو، مدرس دانشگاه بن گوریون و حیفا، مترجم و کارشناس خاورمیانه است.
تعليقات